English version
Skontaktuj się z nami pod numerami +48 691 660 700 lub +48 607 335 557

Kawa

Classic M.P

Mieszanka idealna zarówno do ekspresów profesjonalnych jak i domowych. Łącząc pięć rodzajów ziaren arabik z jedną doskonałą odmianą robusty otrzymujemy produkt prawie idealny. Smak produktu jest wyjątkowo “zaokrąglony” bez kwaśnych akcentów. Mocny czekoladowy smak wpada w nutę mandarynki. Pełna i bardzo kremowa mieszanka.

Zapraszamy do zakupu


Grand Cru

Najlepszy wybór kończący czteroletni proces testów nad mieszanką. Produkowana w limitowanych ilościach odznacza się wśród mieszanek kawy arabica. Wyjątkowo kremowa z zapachem przypominającym suszone owoce i prażone migdały. Paleta smaku cechuje się silnymi zapachami ciastka maślanego, prażonych migdałów i miodu, praktycznie bez kwaśnego smaku. Słodka i delikatna.

Zapraszamy do zakupu


Extra

Mieszanka dla tych, którzy doceniają intensywny smak kawy. Kremowa, idealna dla wymagań restauracji i dla każdego kto docenia ten element w kawie.

Zapraszamy do zakupu


Virtuoso 

Połączenie azjatyckich ziaren różnych robust z najlepszą brazylijską arabiką. Wyjątkowo pełna i kremowa. Nuty smakowe przypominające ciastka czekoladowe mieszają się ze smakami, które przypominają dżem i przyprawy.

Zapraszamy do zakupu

 


Decaffeinato

Delikatna w smaku mieszanka idealna dla tych, którzy uwielbiają niepowtarzalny aromat kawy.
Kawa bezkofeinowa Pedron otrzymywana jest w procesie wodnym, który nie pozostawia resztek chemicznych, obecnych w większości kaw bezkofeinowych dostępnych na rynku, produkowanych przy użyciu dichlorometanu.

Zapraszamy do zakupu

 

S U P R E M O

S U P R E M O

Mieszanka 70 % arabiki i 30 % robusty o karmelowym, słodowym aromacie. W smaku przebijają się nuty kakao oraz karmelu.

Zapraszamy do zakupu